Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Działka Lubikowo

188.000 PLN
Oferta od: ECH Nieruchomoci..
Emila Cupa

Tel:
Email:
Do działka letniskowa zabudowana domem wolno stojącym zbudowanym w 2009 r. z drewna świerkowego przez profesjonalną firmę z miejscowości Żywiec, o pow. użytkowej 90 m kw i pow. całkowitej 128 m kw położony w wypoczynkowej miejscowości Lubikowo, 200 metrów od jeziora. Domek typu "Góralskiego" posadowiony na obsadzonej świerkami, tujami oraz brzozami 7,5 arowej działce, z wyznaczonymi ścieżkami z polbruku o pow. 80 m kw.
Dom jest całkowicie wykończony o konstrukcji szkieletowej, wykonany w całości z drewna, ocieplony wełną mineralną o grubości 15 cm. Ściany wewnętrzne wykończone są drewnem. Dach 2 spadowy pokryty blacho-dachówką i ocieplony wełną mineralną. Fundamenty żelbetonowe, wzmocnione stalą i odizolowane przed wilgocią papą. Podłogi również izolowane wełną mineralną, ściany natomiast styropianem 10 cm. Konstrukcja budynku dodatkowo wzmocniona na dwóch teownikach, postawionych na płytkach chodnikowych.
Rozkład pomieszczeń
- parter: salon z kominkiem elektrycznym z aneksem kuchennym oraz wyjściem na zadaszony taras o pow. 38 m kw z nowymi balustradami, pokój oraz łazienka razem z toaletą,
- poddasze: dwa pokoje w tym jeden z balkonem o pow. 6,5 m kw.
Media: woda miejska, kanalizacja, prąd.
Dodatkowo na działce postawiono garaż typy blaszak o pow. 18 m kw z dodatkową toaletą w środku (za dodatkową opłatą 2500 zł może zostać całe wyposażenie garażu: łódka z silnikiem z trzema piórami o mocy 100 A.
Całe wyposażenie domku natomiast pozostaje w cenie nieruchomości (meble + sprzęt - lodówka, zamrażarka, kuchenka, mikrofalówka oraz 3 kosiarki). Z uwagi na dużą działkę, istnieje możliwość postawienia drugiego domku letniskowego. Opłaty roczne: ok. 140 zł podatku od nieruchomości + zużycie mediów.
Gminna droga dojazdowa.
CENA: 188.000 PLN

Więcej szczegółów na temat oferty na naszej stronie internetowej

Piętro:
0
Rok budowy:
0
Pow. gruntu:
7.00 m2