Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

OFERTA BEZPOŚREDNIA ! DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ PRZY UL. KOSTRZYŃSKIEJ

179.000 PLN
Oferta od: Moder Nieruchomoci s.c..
Sławomir Moder

Tel:
Email:
OFERTA BEZPOŚREDNIA - KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA BIURA NIERUCHOMOŚCI!
 
Prezentujemy wybudowany w 1939 roku, dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie Wlkp.
 
Nieruchomość oferuje powierzchnię 140 mkw. dzieloną między dwie kondygnacje o następującym układzie:
 
na parterze zlokalizowane zostały trzy pokoje, w tym dwa przechodnie, kuchnia oraz łazienka razem z WC. Przy wejściu do mieszkania znajduje się funkcjonalny przedsionek, a w dalszej części przestronny przedpokój.
 
Na górnej kondygnacji, na którą prowadzą praktyczne schody o umiarkowanym nachyleniu, zlokalizowano kolejne dwie sypialnie oraz pomieszczenie strychowe. Całe poddasze charakteryzuje się minimalnymi skosami co z kolei daje poczucie dużej przestrzeni.
 
Nieruchomość wybudowana została z cegły, natomiast wielospadowy dach pokryty został dachówką cementową. Budynek ocieplony został styropianem oraz posiada częściowo wymienione okna na PCV. W pozostałym zakresie dom wymaga przeprowadzenia prac remontowych.
 
Ogromną zaletą oferty jest działka o powierzchni 558 mkw., podzielona na dwie części. Przy wejściu na posesję, zlokalizowany został niewielki plac z możliwością parkowania auta, zabudowany budynkiem gospodarczym.
Dalszą część zagospodarowano jako kameralny sad z drzewami owocowymi, który niewielkim nakładem prac pozwoli stworzyć wzorcową enklawę prywatności.
 
Nieruchomość posiada dostęp do wszelkich mediów jak prąd i siła, gaz czy kanalizacja. 
Obecnie budynek ogrzewany jest za pomocą grzałek elektrycznych montowanych w piecach kaflowych oraz grzejników elektrycznych, jednak z powodzeniem można tutaj wykonać system ogrzewania piecem gazowym lub, dzięki przestronnej piwnicy, wykonać system c.o. na bazie pieca na paliwo stałe.
 
Nieruchomość zlokalizowana jest na obrzeżach miasta jednak z bardzo dobrym dostępem do jego centrum oraz do firm mających siedzibę w Kostrzyńko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej co może stanowić zaletę dla osób tam zatrudnionych.
Ze względu na lokalizację jedyne 100 m od linii brzegowej rzeki Warty, oferta może stanowić gratkę również dla zapalonych wędkarzy.
 
Tą nieruchomość można oglądać po wcześniejszym umówieniu - zapraszamy!
 
W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy także na naszą stronę www: http://modernieruchomosci.pl/domy/product/view/10/261.html
 
Moder Nieruchomości s.c.
ul. Chrobrego 24
66-400 Gorzów Wlkp.
Liczba pięter:

Rok budowy:
0