Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

ŁADNE I ZADBANE MIESZKANIE 2 POKOJOWE PRZY UL. FABRYCZNEJ !

95.000 PLN
Oferta od: Moder Nieruchomoci s.c..
Sławomir Moder

Tel:
Email:
Przedmiotem oferty jest zupełnie odnowione mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze zadbanej kamienicy przy ulicy Fabrycznej na Zawarciu. Budynek z wyremontowanym w 2013 r. dachem oraz odświeżoną klatką schodową. W najbliższym czasie prowadzone będą także prace przy izolacji fundamentów.
 
Nieruchomość o powierzchni 35,92 mkw., na którą składają się dwa pokoje, przechodnia kuchnia oraz łazienka z funkcją WC. Przy wejściu do mieszkania mieści się funkcjonalny przedpokój.
 
Mieszkanie oferuje bardzo dobry standard. Przed ok. 4 laty przeprowadzono tu generalny remont. Wymieniona została większość okien na PCV, wstawiono nowe wysokiej klasy antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz wymieniono instalację wodnokanalizacyjną, gazową oraz elektryczną. Prowadzone prace obejmowały także położenie nowej glazury i terakoty w łazience, równanie i malowanie ścian w całym mieszkaniu jak również wyminę termy gazowej.
 
Wykonano także nową instalację grzewczą opartą na działaniu nowoczesnych grzejników akumulacyjnych, działających na II taryfie energetycznej. Dzięki zastosowaniu tej technologii, miesięczne opłaty za zużycie prądu nie przekraczają kwoty 180 zł.
 
Nieruchomość oferowana jest do sprzedaży z wieloma elementami wyposażenia, widocznymi na zdjęciach. Jest to m.in. wyposażenie kuchni w sprzęt AGD oraz umeblowanie oraz pokoju dziennego jak i sypialni.
 
Informacje dodatkowe:
 
- do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 7,58 mkw.;
- opłaty z tytułu czynszu wynoszą ok. 170 zł miesięcznie. Doliczyć należy opłaty za gaz, wodę oraz prąd naliczane wg zużycia;
- ogrzewanie elektryczne na bazie ekonomicznych grzejników akumulacyjnych - II taryfa energetyczna; 
- gorąca woda z termy gazowej.
 
Mieszkanie w bliskim położeniu od centrum miasta. W pobliżu instytucje użyteczności publicznej jak przychodnia czy szkoła. W sąsiedztwie także tereny spacerowe a na zapleczu budynku plac zabaw.
 
Oferowane mieszkanie to także ciekawa propozycja dla osób poszukujących nieruchomości celem późniejszego wynajmowania.
 
To mieszkanie można oglądać po wcześniejszym umówieniu.
 
Serdecznie zapraszam również do siedziby biura przy ul. Chrobrego 24 w Gorzowie.
 
W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy także na naszą stronę www: http://modernieruchomosci.pl/mieszkania/product/view/9/71.html
 
Moder Nieruchomości
ul. Chrobrego 24
66-400 Gorzów Wlkp.
Liczba pięter:

Rok budowy:
0